Zapisuję
.
.
.
Start / FAQ

FAQ

Wszystkie osoby, które zaobserwują Twój profil będą z Polski. Udaje nam się aż w 98% docierać do polskich użytkowników. Każda z tych osób zaobserwuje Cię samoczynnie. Kluczem do sukcesu prowadzonej dla Ciebie kampanii jest precyzyjne określenie grupy docelowej. Jeśli nie znasz swojej konkurencji, ani profili o podobnej tematyce, Nasi eksperci Ci w tym pomogą. Przez 6 lat korzystania z Loopie nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku zablokowania konta na Instagramie. Efekty są widoczne natychmiast! Należy tylko pamiętać o dodawaniu ciekawego contentu.

Nasze narzędzie opiera się na prostym mechanizmie follow for follow. Działa on w następujący sposób: automatycznie polubione przez Loopie osoby, zgodnie z zasadą wzajemności, odpowiedzą tym samym, stając się Twoimi followersami! Brzmi dobrze? W praktyce jest jeszcze lepiej!

Nie. Korzystając z Loopie Twoje konto dociera do prawdziwych obserwujących z wybranej przez Ciebie grupy docelowej. Nasza usługa w Twoim imieniu obserwuje followersów z tych grup, a Oni zaczynają obserwować Ciebie.

Możesz robić to ręcznie. Jednak według nas to strata czasu, który możesz poświęcić na tworzenie ciekawego contentu. Dzięki Loopie nie musisz się martwić o zdobywanie followersów. Zrobimy to za Ciebie.

Dobór grupy odbiorców polega na wskazaniu przez Ciebie 10 profili (tzw. kont źródłowych) stanowiących Twoją konkurencję, bądź takich, którymi się inspirujesz. Dzięki temu docieramy do osób, które interesują się reprezentowaną przez Ciebie dziedziną. Odpowiedni dobór grupy odbiorców jest kluczem do sukcesu.

Konta źródłowe (sources) to inaczej konta Twoich największych autorytetów, konkurencji i podobnych profili z branży. Dzięki tym informacjom będziemy wstanie precyzyjne ustalić właściwą dla Ciebie grupę docelową oraz uruchomić działanie Loopie na Twoim koncie.
Te dane są nam niezbędne, dlatego im szybciej nam je podasz, tym szybciej Loopie będzie mogło zacząć dla Ciebie pozyskiwać nowych obserwujących.

Zyskasz o wiele większe niż do tej pory grono odbiorców, co z pewnością przełoży się na zwiększenie liczby klientów i co za tym idzie zysków Twojej firmy. Jeśli jesteś osobą prywatną zdobędziesz większe możliwości współpracy ze znanymi markami. Wybierz LOOPIE i przekonaj się sam!

Bez obaw! Przez 6 lat obecności na rynku, nie odnotowaliśmy ANI JEDNEGO przypadku zablokowania konta na Instagramie z powodu działania Loopie. Możesz nam zaufać!

Usługa Loopie zostanie aktywowana na Twoim koncie Instagram do 3 dni roboczych od chwili uzupełnienia przez Ciebie danych w Panelu klienta.

No cóż, może Cię to zaskoczy, ale efekty są widoczne natychmiast! Musisz tylko pamiętać o dodawaniu do swojego konta ciekawego contentu. Sam wiesz najlepiej, jakie treści powinny się na nim znaleźć. Do dzieła!

Bądź spokojny! Twoje dane są u nas bezpieczne. Posiadamy szeroką gamę systemów zabezpieczających, zgodnych z ustawą o RODO. Do tej pory nie odnotowaliśmy ani jednej skargi!

Oczywiście. W Loopie masz całkowitą kontrolę nad tym ile płacisz i jak długo chcesz korzystać z naszej usługi. Anulowanie i wznowienie subskrypcji jest możliwe w każdym momencie po zalogowaniu do konta na www.loopie.pl w zakładce Moje subskrypcje.

Nie. Loopie działa w Twoim imieniu, przy użyciu Twojego konta na Instagramie przez co wszystkie czynności wyglądają jak wykonane przez Ciebie.

Wystarczy, że na koncie masz dodane zdjęcie profilowe i minimum 10 postów, abyśmy mogli zacząć skutecznie działać. Loopie nie dodaje za Ciebie treści – należy samemu regularnie publikować, aby pozyskani followersi zostali z Tobą na dłużej.

Korzystasz z Loopie i chcesz zmienić subskrypcję na inną? Wystarczy, że zalogujesz się do Panelu klienta i w zakładce Moje subskrypcje klikniesz Zarządzaj. Tu już tylko 3 kroki dzielą Cię od dokonania zmiany:

  1. Po kliknięciu Zarządzaj pojawi się opcja Zmień subskrypcję – kliknij ją.
  2. Wybierz nowy plan, który ma zostać uruchomiony klikając przy odpowiednim pakiecie Zamawiam ten plan.
  3. Pojawi się okno zamówienia, sprawdź dane i jeżeli wszystko się zgadza potwierdź zamówienie.


Uwaga:
opłata za abonament zostanie naliczona natychmiast po zmianie rodzaju subskrypcji.
Jeśli posiadasz już opłacony abonament i dokonasz zmiany abonamentu nowy pakiet zostanie aktywowany od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Co mówią Klienci?

Loopie jest super. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Dla mnie liczą się relacje z ludźmi i po to mam Insta. Loopie daje mi więcej czasu na prowadzenie konta i kontakt z obserwującymi. To jest spoko opcja na zwiększenie zasięgów.

Nasz sklep dużo szybciej dociera do nowych klientów odkąd mamy Loopie. To był dobry wybór.

Dzięki Loopie zwiększyłam swoje zasięgi, dotarłam do nowych followersów i zaoszczędziłam mnóstwo czasu. Polecam każdemu, komu zależy na zdobyciu realnych obserwujących. PS: duży plus za możliwość szybkiego kontaktu w każdej sprawie 🙂

Korzystam od dłuższego czasu i jestem mega zadowolona. Mój profil zaczął się rozwijać dużo szybciej 🙂

Mam Loopie dopiero od 3 tygodni, ale widzę już efekty. Jestem bardzo zadowolona. Dział obsługi bardzo pomocny

Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól formularza.

O nie! Jeśli nie wypełnisz wszystkich wymaganych pól,
Loopie nie będzie zdobywać obserwujących dla Ciebie.
Czy na pewno chcesz teraz zrezygnować?

Anuluj subskrypcję