FAQ

Wszystkie osoby, które zaobserwują Twój profil będą z Polski. Udaje nam się aż w 98% docierać do polskich użytkowników. Każda z tych osób zaobserwuje Cię samoczynnie. Kluczem do sukcesu prowadzonej dla Ciebie kampanii jest precyzyjne określenie grupy docelowej. Jeśli nie znasz swojej konkurencji, ani profili o podobnej tematyce, Nasi eksperci Ci w tym pomogą. Przez 6 lat korzystania z Loopie nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku zablokowania konta na Instagramie. Efekty są widoczne natychmiast! Należy tylko pamiętać o dodawaniu ciekawego contentu.

Nasze narzędzie opiera się na prostym mechanizmie follow for follow. Działa on w następujący sposób: automatycznie polubione przez Loopie osoby, zgodnie z zasadą wzajemności, odpowiedzą tym samym, stając się Twoimi followersami! Brzmi dobrze? W praktyce jest jeszcze lepiej!

Nie. Korzystając z Loopie Twoje konto dociera do prawdziwych obserwujących z wybranej przez Ciebie grupy docelowej. Nasza usługa w Twoim imieniu obserwuje followersów z tych grup, a Oni zaczynają obserwować Ciebie.

Możesz robić to ręcznie. Jednak według nas to strata czasu, który możesz poświęcić na tworzenie ciekawego contentu. Dzięki Loopie nie musisz się martwić o zdobywanie followersów. Zrobimy to za Ciebie.

Dobór grupy odbiorców polega na wskazaniu przez Ciebie 10 profili stanowiących Twoją konkurencję, bądź takich, którymi się inspirujesz. Dzięki temu docieramy do osób, które interesują się reprezentowaną przez Ciebie dziedziną. Odpowiedni dobór grupy odbiorców jest kluczem do sukcesu.

Zyskasz o wiele większe niż do tej pory grono odbiorców, co z pewnością przełoży się na zwiększenie liczby klientów i co za tym idzie zysków Twojej firmy. Jeśli jesteś osobą prywatną zdobędziesz większe możliwości współpracy ze znanymi markami. Wybierz LOOPIE i przekonaj się sam!

Bez obaw! Przez 6 lat obecności na rynku, nie odnotowaliśmy ANI JEDNEGO przypadku zablokowania konta na Instagramie z powodu działania Loopie. Możesz nam zaufać!

No cóż, może Cię to zaskoczy, ale efekty są widoczne natychmiast! Musisz tylko pamiętać o dodawaniu do swojego konta ciekawego contentu. Sam wiesz najlepiej, jakie treści powinny się na nim znaleźć. Do dzieła!

Bądź spokojny! Twoje dane są u nas bezpieczne. Posiadamy szeroką gamę systemów zabezpieczających, zgodnych z ustawą o RODO. Do tej pory nie odnotowaliśmy ani jednej skargi!

Brak odpowiedzi na Twoje pytanie?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Chcesz wiedzieć więcej?

Co mówią Klienci?

Po kilku miesiącach używania Loopie mam już kilka tysięcy obserwujących na swoim koncie. Posypały się też zamówienia. Obsługuję coraz więcej ślubów i wesel, które ruszyły z kopyta po pandemii. Dzięki pozyskanym środkom, moje marzenie o własnym salonie florystycznym może się wreszcie ziścić!

Anna Pałkiewicz

florystka

W mojej branży, jak Cię widzą, tak Cię piszą. A dokładnie, jak widzą wnętrza. Moje projekty świetnie pasują do Instagrama. Za sprawą odpowiednio nakładanych filtrów mogę pokazać cały wachlarz moich umiejętności. Jednak nawet najbardziej estetyczne zdjęcia i najciekawsze wizualizacje nie przyniosą efektu sprzedażowego, a o to przecież chodzi w biznesie. Do czasu, aż znajoma nie poleciła mi Loopie, nie wiedziałam, że nawiązanie kontaktów z producentami mebli i dodatków wnętrzarskich może być takie łatwe. Dzięki!

Jagoda Borcuch

dekoratorka wnętrz

W pandemicznym roku 2020 cały biznes musiałam przenieść do sieci. Gdyby nie transmisje online, musiałabym zawiesić działalność. Social media uratowały moją firmę. Na Instagramie nieocenioną pomocą było Loopie. Narzędzie pomogło mi dotrzeć do osób, które normalnie byłyby poza moim zasięgiem. Nawiązałam nawet kontakt z kilkoma influencerkami, które teraz prezentują moje ubrania na swoich profilach. Lepszej promocji nie mogłam sobie wymarzyć!

Żaneta Pluta

butik odzieżowy

Prowadzę sklep z częściami do samochodów osobowych. Mam stałych klientów, takich „z ulicy”, jak i znajdujących moją ofertę w Google. Totalnym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że również Instagram może przynieść nowe kontakty biznesowe. Okazało się, że to skuteczne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów. Obserwują, lajkują, pytają o szczegóły oferty. Niejeden z nich odwiedził już mój sklep i dokonał zakupu. Wypada mi tylko cieszyć się z tego faktu.

Krystian Kaleta

części samochodowe

Moje obawy rozwiał Piotr, właściciel Loopie. Polecił mi produkt, który niewielkim kosztem pozyskał dla mnie kilka tysięcy obserwujących! Wielu z nich to aktywni użytkownicy, zainteresowani rozwiązaniami, oferowanymi przez moją firmę. Jestem bardzo zadowolony!

Marek Sowa

branża fotowoltaiczna

Instagram to najlepsze miejsce do promowania swoich produktów. Nic tak dobrze się nie klika jak ładne zdjęcia dobrze przyrządzonych potraw. Ale to, co ładnie wygląda, niekoniecznie musi się sprzedawać. Dopiero Loopie otworzyło mi oczy na nowe możliwości pozyskiwania klientów. Ich stały przyrost notuję właściwie codziennie. Nie tylko dają mi „serduszka” i „followy”, ale też pytają o moją ofertę, co jest chyba najważniejsze!

Kaja Waluś

catering dietetyczny

Formularz kontaktowy